Profil

Výsledky

Jmenuji se Martin Tyšer a toto jsou moje výsledky:

  • ve 24 letech jsem finančně řídil decentralizovanou globální organizaci s ročním obratem cca 40 mil. EUR (více než 1 miliarda CZK), během mého působení jsme implementovali konsolidovaný reporting ve všech 124 zemích světa (cca 2400 lokálních poboček),
  • za mého vedení na národní centrále rostla naše organizace o  více než 30 % za rok (500 členů, 16 mil. obrat, 1000 zrealizovaných stáží)
  • jsem spoluzakladatelem společnosti Nastejnelodi.cz (účetnictví 21. století), která dnes dosahuje více než dvoumilionového obratu a zahrnuje tým již 12 lidí

 

Poslání

Mým posláním je:

Rozvíjet malé a střední podniky v rámci středoevropského regionu.

Věřím, že malé a střední podnikání a středostavovská společnost jsou společným rysem svobody a bohatství – tak, jak jsem to zažil při svém působení v Německu (v Regensburgu u firmy Papier Liebl GmbH a v Brémách u Berenberg Bank) a při studiích v Rakousku (na KMU Akademie & Management AG). Díky malému a střednímu podnikání a středostavovské společnosti se pak Češi nebudou muset v Evropě cítit jako „chudí příbuzní“.

Malé a střední podniky rozvíjím tím,  co umím - finančním a strategickým řízením.

 

Co dělám

  • implementace finančního řízení a reportingu
  • implementace strategického řízení a reportingu (balanced-scorecard, strategické plánování, controlling…)
  • posouzení hospodaření a účetnictví firem, ocenění firem
  • financování a zprostředkování investic

 

Mé ambice

Chci se stát soudním znalcem v oboru oceňování obchodního závodu a být nejlepším partnerem v jakékoliv transakci na poli malých a středních podniků.

Zároveň buduji svoji síť malých a středních podniků a investic do nemovitostí. V budoucnosti bych chtěl toto povznést na vyšší úroveň – spoluzaložit banku či investiční fond, který bude zaměřen na malé a střední podnikání.